ON-LINE Objednávka

REZERVOVAT STŮL

NEJLEPŠÍ SUSHI V PRAZE

nejlepsi sushi v Praze

Best sushi in Prague

POLEDNÍ SUSHI MENU

sushi lunch menu

NAŠE MENU

Sushi menu

DÁRKOVÉ POUKAZY

dárkové poukázky

SNEZ CO MŮŽEŠ

all u can eat sushi

NOVINKY

mij small

ROZNÁŠKA SUSHI

delivery small

Recenze_sushi kurz

"z nedělního kurzu sushi jsem odcházela nadšena. Opravdu. Dostala jsem ho jako narozeninový dárek a musím říct, že to byl skvělý tah :). Personál byl milý, ochotný a krásně vše vysvětlil. Příjemný zážitek umocnil i fakt, že jsme byly na kurzu pouze ve dvou, což bylo dle mého více uvolněnější než kdyby nás tam bylo 15.

Jinak co se týče průběhu kurzu, nemám k tomu nic negativního. To, že si sushi, které "sama připravíte" ihned sníte, je skvělé spojení zážitku z ruční práce s láskou k japonskému jídlu. Jen mne mrzí, že si člověk nemůže výrobu a přípravu sushi vícekrát zkusit, aby se mu to "vrylo do paměti". Přeci jen, když to připravujete mechanicky s očima přilepenýma na úžasného kuchaře, je jasné, že se to tolik do podvědomí nedostane jako při opakované přípravě. Ale to nevnímám určitě jako chybu, jen jako poznámku (a pro mne možná omluvu, až si nebudu schopná vzpomenout, jak že ta technologie přípravy byla :)). Ale je mi jasné, že do 2 hodin kurzu nelze vtěsnat více. Myslím, že časový fond kurzu byl vyčerpán maximálně.

Také občerstvení, které bylo součástí kurzu, bylo naprosto úžasné, ať již mluvím o polévce, saké nebo závěrečné zmrzlině.

Za mne tedy skvěle strávené nedělní poledne, ze kterého jsem odcházela plná energie a úžasného jídla! Určitě bych kurz doporučila dále.

Děkuji vám za to a přeji krásný zbytek dne."

M.Z.(email, 24.1.2019)

 

"kurz se mi velmi líbil. Vše, co nám bylo servírováno bylo výborné i délka byla adekvátní (nikdo na nás nespěchal, aby kurz proběhl co nejrychleji a byl nám poskytnut dostatek času pro konzumaci). Jen si myslím, že v případě více lidí (10-15) na kurzu není možné, aby se jim šéfkuchař při výrobě sushi věnoval tolik jako nám, kdy nám doslova koukal pod ruce a ihned opravoval naše chyby, což jsem velmi ocenila (byly jsme na kurzu pouze 2). Taktéž jsem se zapomněla zeptat, jak správně rýži pro výrobu sushi připravit, ale to je má chyba. Ocenila jsem také nabídku restaurace v rámci eshopu si objednat čerstvé ryby na výrobu sushi, ale na stránkách jsem odkaz ni kde& nbsp;nen alezla. Mohla bych vás tedy poprosit o poslání odkazu na webové stránky eshopu s čerstvými mořskými produkty? Děkuji."

S pozdravem

K. S. (email, 29.1. 2019)